loading
0
Koszyk
Użytkownik
Klej do rzęs EXPERT 3g

Klej do rzęs EXPERT 3g

Cena: 36.9 PLN
Ilość sztuk:

 

 
SZCZEGÓŁY
OPAKOWANIE Buteleczka
KOLOR Czarny
POJEMNOŚĆ 3g
CZAS SCHNIĘCIA 1s
TEMPERATURA 19-23℃
WILGOTNOŚĆ 35-60%
INCI Ethyl-2-Cyanoakrylate, Alkoxy-2-Cyanoakrylate, Polymethyl Methacrylate, Carbon Black

Klej do rzęs Expert

Klej do rzęs Expert od Noble Lashes to jeden z najszybciej schnących klejów wykorzystywanych podczas zabiegów przedłużania rzęs. To produkt skierowany do doświadczonych stylistów, którzy szybko i pewnie wykonują tego rodzaju czynności. Wybierając ten klej z oferty Noble Lashes, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale przede wszystkim tempem swojej pracy.

Sprawdź, który klej z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w Twoim salonie ➔ TABELA, PORÓWNANIE WARUNKÓW PRACY Z KLEJAMI

Expert - superszybki klej do stylizacji rzęs!

Klej do aplikacji rzęs Expert Noble Lashes jest następcą kleju HS-5 o ulepszonej formule. Jest nie tylko szybki, ale przede wszystkim uniwersalny. Doskonale sprawdza się w przypadku wszystkich metod przedłużania rzęs. To klej o bardzo mocnym i długotrwałym wiązaniu, dzięki któremu Twoje klientki będą mogły cieszyć się długimi, gęstymi rzęsami, nawet przez kolejne 10 tygodni. Jego lekka i płynna konsystencja łapie wiązanie już w pierwszej sekundzie, dlatego jest to produkt skierowany przede wszystkim dla profesjonalnych stylistek, które pracują pewnie i szybko.

Klej do rzęs Expert- dla kogo?

Klej do aplikacji rzęs Expert Noble Lashes dostępny jest w praktycznej buteleczce o pojemności 3 g. Jest bardzo wytrzymały, z powodzeniem możesz stosować go u bardzo wymagających klientek. Po zakończonej aplikacji pozostawia piękny połysk i pogłębia czerń rzęs. Niestety jest to produkt dość mocno oparowy, przez co nie jest polecany właścicielkom wrażliwych oczu. Praca z tego rodzaju klejem wymaga zachowania odpowiednich warunków wewnątrz pomieszczenia. Temperatura powinna oscylować w granicach 19-23 stopni Celsjusza, natomiast wilgotność powietrza od 35 do 60 procent. Klej Expert Noble Lashes to produkt szczególnie polecany dla osób posiadających gabinety w kamienicach.

TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO