loading
0
Koszyk
Użytkownik
Klej do rzęs Russian 3g

Klej do rzęs Russian 3g

Cena: 39.9 PLN
Ilość sztuk:

 

 
SZCZEGÓŁY
OPAKOWANIE Buteleczka
KOLOR Czarny
POJEMNOŚĆ 3g
CZAS SCHNIĘCIA 0,5-1s
TEMPERATURA 19-24℃
WILGOTNOŚĆ 30-60%
INCI Ethyl-2-Cyanoakrylate, Alkoxy-2-Cyanoakrylate, Polymetyl Methacrylate, Carbon Black

Klej do rzęs Russian

Poszukujesz kleju do rzęs, który będzie odznaczał się niezwykłą trwałością, a jego konsystencja nie będzie sprawiała żadnych problemów podczas aplikacji? Mamy dla Ciebie produkt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania! Klej do aplikacji rzęs Russian to produkt do zadań specjalnych, doskonale sprawdzający się przy metodach objętościowych. Wszystko to za sprawą jednosekundowego wiązania, którego efekty utrzymują się nawet przez kolejne 10 tygodni. Aplikacja z tym klejem stanie się czystą przyjemnością, a klientki wyjdą z Twojego salonu zawsze zadowolone.

Sprawdź, który klej z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w Twoim salonie ➔ TABELA, PORÓWNANIE WARUNKÓW PRACY Z KLEJAMI

Superszybki klej do aplikacji rzęs metodą objętościową

Każda kobieta marzy o długich i pięknie zagęszczonych rzęsach. Taki efekt możesz zagwarantować swoim klientkom, stosując metodę objętościową przy użyciu naszego szybkoschnącego kleju do aplikacji rzęs Russian. Jest to produkt zarezerwowany dla profesjonalnych stylistek z dużym doświadczeniem, które sprawnie i szybko dokonują aplikacji rzęs. Klej Russian wysycha już w sekundę i właśnie z tego powodu zyskał miano najszybciej schnącego na rynku. Niestety ze względu na dużą oparowość nie jest polecany do wrażliwych oczu.

Russian - klej do zadań specjalnych!

Nie bez powodu klej do aplikacji rzęs Russian uznawany jest za produkt do zadań specjalnych. Dzięki rewolucyjnej formule doskonale wiąże się w każdych warunkach. Nie straszna mu zatem ani niska wilgotność, ani wysoka temperatura. Niezależnie od okoliczności oraz panujących warunków zapewni należytą trwałość i perfekcyjne wiązanie, utrzymujące się nawet do 12 tygodni. Dzięki swojej elastyczności przekłada się na wysoki komfort pracy, bez tworzenia się grudek. Po zakończonej aplikacji pozostawia piękny połysk oraz pogłębioną czerń rzęs.

TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO