loading
0
Koszyk
Użytkownik
Top hybrydowy 7,2 ml - True Color Top

Top hybrydowy 7,2 ml - True Color Top

Cena: 39.99 PLN
Ilość sztuk:

Top hybrydowy True Color Top – stałość koloru bez kompromisu

Marzy Ci się piękny, połyskujący manicure, który przetrwa wszystko? Sięgnij po top hybrydowy True Color Top, a zobaczysz, że fantastycznie się sprawdzi. Pokochają go szczególnie osoby, które uwielbiają nosić neony albo jasne, pastelowe odcienie. To właśnie takie barwy często narażone są na zmiany tonacji po zaaplikowaniu zwykłego topu. Produkt ma średnio gęstą konsystencję, co przekłada się na jego doskonałą efektywność. Jest to produkt wegański. Poznaj moc topu hybrydowego zamkniętą w estetycznej buteleczce o pojemności 7,2 ml.

Przezroczysty top hybrydowy od NEONAIL – nakładaj w mgnieniu oka

Ten produkt doskonale podkreśli naturalny kolor hybrydy, nie przekształcając go. Dzięki niemu z każdego lakieru hybrydowego wyciągniesz to, co w nim najpiękniejsze. True Color Top to top hybrydowy, który tworzy twardą i odporną na zarysowania powłokę. Nie tylko fantastycznie zabezpieczy każdy manicure i pedicure, lecz także zapewni stylizacji wysoki połysk. Do tego sprawi, że mani utrzyma się nawet do 21 dni. Nie musisz się też obawiać, że zalejesz skórki, ponieważ top hybrydowy ma średnią gęstość. To sprawia, że szybko i komfortowo się nakłada.

 Przezroczysty, klarowny top to nie tylko produkt, którym wykończysz manicure hybrydowy. Śmiało możesz wykorzystać go również do zabezpieczenia żelowej stylizacji.