loading
0
Koszyk
Użytkownik
Woreczek termoizolacyjny na klej

Woreczek termoizolacyjny na klej

Cena: 0.99 PLN
Ilość sztuk:

Opis produktu

Woreczek termoizolacyjny na klej

Klej do przedłużania rzęs to jeden z ważniejszych elementów wykorzystywanych podczas zabiegu, dlatego niezwykle ważne jest jego prawidłowe przechowywanie. Jeśli będzie to suche, chłodne i nienasłonecznione miejsce, klej zachowa swoje właściwości przez odpowiednio długi czas. Do tego celu doskonale sprawdzą się oferowane w naszym sklepie Noble Lashes woreczki termoizolacyjne na klej. To proste i funkcjonalne rozwiązanie, które wydłuży żywotność kleju do stylizacji rzęs nawet po jego otwarciu.

Zalety przechowywania kleju do rzęs w woreczku termoizolacyjnym 

Dobrej jakości klej do rzęs to sprzymierzeniec każdej stylistki. Musi być jednak przechowywany w odpowiednich warunkach. Zadaniem woreczka termoizolacyjnego Noble Lashes jest przede wszystkim ochrona kleju przed wysoką temperaturą i wilgocią. Dodatkowo zapobiega on utlenianiu się produktu, co znacząco wydłuża jego żywotność i wzmacnia działanie. To idealna propozycja, która sprawdzi się zarówno w profesjonalnych salonach stylizacji rzęs, jak i pomiędzy zabiegami wykonywanymi w domowym zaciszu. 

Jak prawidłowo korzystać z woreczka termoizolacyjnego Noble Lashes?

Woreczek termoizolacyjny Noble Lashes to produkt stworzony na potrzeby stylistek rzęs. Aby jednak w pełni spełniał on swoją funkcję, należy prawidłowo zamknąć produkt w jego wnętrzu. Tuż po zakończeniu pracy z klejem musimy umieścić go w woreczku, z którego następnie trzeba odprowadzić powietrze i szczelnie zamknąć. Tak zabezpieczony klej do rzęs na pewno stosunkowo długo zachowa swoje właściwości. Woreczek przeznaczony jest do wielokrotnego użytku. Zmieścisz w nim klej do stylizacji rzęs o pojemności 3, 5 i 10 ml.